ETTEVÕTTEST

Pakume põhjamaa tingimustesse sobivaid unikaalseid Laghetto disainbasseine, mis sobivad nii aeda, terrassile, talveaeda, sauna, kui ka siseruumi.
Elegantne Itaalia disain, tootjapoolne innovaatiline konstruktsioon ja tuhanded koormustestid, ka kõige ekstreemsemates oludes, tagavad kasutusmugavuse pikkadeks aastateks.
Disainbasseine on lihtne paigalda – ära jääb suurte mehhanismidega maa kaevamine ja betoonitööd, installatsiooniga ei kaasne tolmu ega müra – on vaja leida vaid sobiv tasane asukoht ja juba poole päevaga võite nautida veemõnusid oma kodus.

Piscine Laghetto on Itaalias Cremonas asuv perefirma, mis sai alguse 1974 aastal, kui disainiti esimene patenteeritud väike ümmargune bassein.
Alates firma sünnist on ettevõte olnud paljude revolutsiooniliste uuenduste läbiviija basseiniturul. Tänu insener Luigi Spedini- ettevõtte hinge ja loomingulise geeniuse- ideedele, on Piscine Laghetto jõudnud tänaseks maailma tipptasemele.
1982. aastal kujundatud ristkülikukujuline bassein CLASSIC, valge ülemise piiri ja sinise seinaga, on muutunud lihtsate kodubasseinide ikooniks.
Pidades silmas Laghetto Classic erakordset jõudlust ja väga head vastupidavust, jätkab Piscine Laghetto endiselt selle mudeli tootmist. Firma 40 juubeliks lisandus tootevalikusse bassein POP, mis on kiiresti paigaldatav, kaua vastupidav ja valmistatud eritellimusel Laghetto jaoks toodetud materjalist.

Laghetto meeskonna pidev arendustöö päädis 2007. aastal ideaalse lahendusega maapealsete basseinide loomiseks, mille elemendid ja funktsionaalsus konkureerivad oma elegantsi ja funktsionaalsuse poolest tavapäraste maa sisse ehitatud basseinidega – see on revolutsiooniline DOLCEVITA mudel. DOLCEVITA bassein sobib igasse arhidektuurikeskkonda. Dolce Vita on bassein, kus tehnoloogia ja Itaalia disain on kokku sobitatud selleks, et luua spetsiaalne toode, mis on kohandatud, modulaarne ja teisaldatav.

Laghetto meeskonna uusim looming on bassein PLAYA ja PLAYA LIVING, mitmekülgne minibassein, mis ühendab elegantset disaini, sise- ja välistingimustes kasutamiseks sobivat mullivanni koos veesoojendiga.
Playa minibasseinid on kergekaalulised ja modulaarsed, mida saab asetada terrassile, aeda, katuseterrassile või siseruumidesse.

Tänaseks on ettevõttel üle 250 000 rahuloleva kliendi ja lai valik tooteid, mis on saadaval kõikidel kontinentidel. Ainulaadne stiil, Itaalia disain ja ülim kvaliteet muudavad Laghetto basseinid kogu maailmas äratuntavaks.